Kronometer. Med armband i 18k. Automat. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, smärre repor och fläckar. (Bredd 37mm, totalvikt 154g.)
51 000 SEK | 2022-05-15 11:57 |
50 000 SEK | 2022-05-13 13:52 |
49 000 SEK | 2022-05-13 11:02 |
48 000 SEK | 2022-05-12 20:28 |
42 000 SEK | 2022-04-28 10:09 |
20 000 SEK | 2022-05-12 20:19 |
100 SEK | Startpris |