Ljusstakar ett par, "Saturnus". Tekanna, Edvin Ollers. Fat, Hans Wicksten, 1700-tal, m.m. Slitage, bulor, fläckar, terrinen deformerad. (Största diameter 21)
400 SEK | 2022-05-15 11:32 |
350 SEK | 2022-05-15 11:05 |
300 SEK | 2022-05-15 09:28 |
100 SEK | Startpris |