Olja på duk, kvinnoporträtt. Osignerad. Uppklistrad på pannå. Smärre färgbortfall. (42x37)
950 SEK | 2022-05-14 07:14 |
900 SEK | 2022-05-15 11:37 |
600 SEK | 2022-05-13 22:48 |
250 SEK | 2022-05-13 19:24 |
100 SEK | Startpris |