Mässing. Stämplade. Bruksslitage, smärre repor. (Höjd 19-23)
1 000 SEK | 2022-05-15 12:00 |
950 SEK | 2022-05-15 11:12 |
900 SEK | 2022-05-15 11:07 |
750 SEK | 2022-05-15 10:18 |
650 SEK | 2022-05-15 06:57 |
550 SEK | 2022-05-14 23:58 |
450 SEK | 2022-05-13 22:25 |
400 SEK | 2022-05-13 10:04 |
100 SEK | Startpris |