Bemålad trä, metall, porslin, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 24)
450 SEK | 2022-05-12 21:58 |
400 SEK | 2022-05-15 09:33 |
200 SEK | 2022-05-13 10:00 |
100 SEK | Startpris |