Träskuren figurgrupp. Bemålad. Signerad. Mindre färgslitage. (Höjd 19)
1 200 SEK | 2022-05-15 11:41 |
1 100 SEK | 2022-05-14 19:06 |
700 SEK | 2022-05-14 12:17 |
400 SEK | 2022-05-13 21:29 |
300 SEK | 2022-05-13 03:10 |
100 SEK | Startpris |