Förgyllt. Med emaljera dekor. Halsband, armband, örhängen ett par samt brosch. Stämplade. (Halsbandets längd 38)
3 400 SEK | 2022-05-15 09:42 |
3 200 SEK | 2022-05-12 15:22 |
750 SEK | 2022-05-13 09:12 |
100 SEK | Startpris |