Carborundumetsning, ur sviten "Miroir pour Shakespeare". Signerad och numrerad. Inramat. (73x54)
1 300 SEK | 2022-05-15 12:04 |
1 200 SEK | 2022-05-15 11:41 |
1 100 SEK | 2022-05-15 02:38 |
950 SEK | 2022-05-03 15:37 |
100 SEK | Startpris |