Konturerad form. Ostämplat. Repor, fläckar. (Längd 7, bredd 6)
2 200 SEK | 2022-05-15 11:56 |
2 100 SEK | 2022-05-15 11:55 |
1 700 SEK | 2022-05-13 15:18 |
1 200 SEK | 2022-05-14 18:16 |
600 SEK | 2022-05-13 10:26 |
550 SEK | 2022-05-13 11:35 |
200 SEK | 2022-05-13 10:11 |
150 SEK | 2022-05-12 20:48 |
100 SEK | Startpris |