Tvåsidigt färglitografi, provtryck. En sida signerad och daterad 1974. Oramad. Mindre fläckar. (Bildmått 47,5x63)
650 SEK | 2022-05-14 05:51 |
600 SEK | 2022-05-13 10:46 |
150 SEK | 2022-05-12 21:15 |
100 SEK | 2022-05-12 19:42 |
100 SEK | Startpris |