Bronserad och förgyllning. Tvådelat glas. Krönt med urna. Lagningar, renoverad, kompletterad. (Höjd 99, bredd 43)
6 000 SEK | 2022-05-15 11:51 |
5 800 SEK | 2022-05-15 11:48 |
4 200 SEK | 2022-05-15 10:05 |
2 400 SEK | 2022-05-11 18:18 |
1 900 SEK | 2022-05-14 17:26 |
1 400 SEK | 2022-05-14 13:09 |
950 SEK | 2022-05-13 10:32 |
350 SEK | 2022-05-13 09:28 |
250 SEK | 2022-05-12 22:58 |
100 SEK | Startpris |