Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Oramad. Kanter med tejprester. Kantveck. (Bildmått 47x61)
650 SEK | 2022-05-14 05:50 |
600 SEK | 2022-05-13 18:19 |
450 SEK | 2022-05-13 10:46 |
100 SEK | Startpris |