Stomme i mässing. Behängd med slipade prismor. Avslutande klot. För åtta ljus. Med 6st ljuspunkter. Prismor med naggar, glasstänger med bl.a. skador, en ljusarm lös i fäste. (Höjd 95)
7 200 SEK | 2022-05-15 11:57 |
7 000 SEK | 2022-05-15 09:51 |
5 600 SEK | 2022-05-15 10:15 |
5 200 SEK | 2022-05-15 09:37 |
5 000 SEK | 2022-05-14 19:23 |
4 000 SEK | 2022-05-14 22:48 |
2 700 SEK | 2022-05-14 19:43 |
800 SEK | 2022-05-13 22:09 |
600 SEK | 2022-05-13 09:04 |
400 SEK | 2022-05-13 12:26 |
300 SEK | 2022-05-13 12:22 |
150 SEK | 2022-05-12 22:47 |
100 SEK | Startpris |