Brons. Flicka. Signerad, numrerad och daterad 1975. (Höjd 24)
2 700 SEK | 2022-05-15 11:58 |
2 600 SEK | 2022-05-14 14:37 |
2 500 SEK | 2022-05-13 23:46 |
1 500 SEK | 2022-05-14 11:46 |
1 100 SEK | 2022-05-12 20:12 |
100 SEK | Startpris |