Fanerat i mahogny. Ådringsmålat ramverk. Urtavla av marmor, med emaljerade tablettsiffror. Pendel finns. Nyckel saknas. Slitage, fläckar. (Höjd 57)
500 SEK | 2022-05-13 17:35 |
450 SEK | 2022-05-13 16:35 |
100 SEK | Startpris |