Bruksslitage, smärre repor. (Längd 33, vikt 183g.)
1 300 SEK | 2022-05-15 11:35 |
1 200 SEK | 2022-05-15 11:52 |
900 SEK | 2022-05-14 19:39 |
850 SEK | 2022-05-14 15:11 |
800 SEK | 2022-05-13 11:23 |
700 SEK | 2022-05-12 20:53 |
100 SEK | Startpris |