Hyvel, daterad 1786. Skål, daterad 1863. Viktsats, ej komplett, m.m. Slitage, svepasken senare bemålad, hyvel ej komplett. (Skålens diameter 20)
600 SEK | 2022-05-15 11:56 |
550 SEK | 2022-05-15 07:39 |
400 SEK | 2022-05-14 12:29 |
350 SEK | 2022-05-13 17:31 |
300 SEK | 2022-05-12 20:15 |
100 SEK | 2022-05-12 19:59 |
100 SEK | Startpris |