Olja på duk, hästekipage. Signerad. Enstaka stötmärken. Fläckar. Ram med märken. (70x91)
5 200 SEK | 2022-05-15 11:03 |
5 200 SEK | 2022-05-15 11:48 |
3 200 SEK | 2022-05-13 15:07 |
3 000 SEK | 2022-05-14 11:57 |
800 SEK | 2022-05-14 11:47 |
700 SEK | 2022-05-14 10:34 |
200 SEK | 2022-05-13 22:11 |
100 SEK | Startpris |