Spån. Originalmålad. Botten med skador, färgslitage. (Längd 48)
350 SEK | 2022-05-15 11:59 |
300 SEK | 2022-05-15 12:13 |
200 SEK | 2022-05-15 10:48 |
150 SEK | 2022-05-14 10:58 |
100 SEK | Startpris |