Invändigt förgylld. Dubbla hänklar. Med dekor av medaljonger. Hänklar med lagning, ett hänkelfäste med bristning, mindre bulor. (Längd 13,5, vikt 56g.)
1 200 SEK | 2022-05-15 11:59 |
1 100 SEK | 2022-05-15 11:01 |
800 SEK | 2022-05-15 09:18 |
750 SEK | 2022-05-14 19:30 |
700 SEK | 2022-05-14 19:18 |
600 SEK | 2022-05-14 15:08 |
300 SEK | 2022-05-13 11:22 |
100 SEK | 2022-05-13 07:58 |
100 SEK | Startpris |