Quartz. Förgylld boett. Armband av läder. Bruksslitage, går ej. (Diameter 37mm)
400 SEK | 2022-05-14 22:39 |
350 SEK | 2022-05-15 10:40 |
250 SEK | 2022-05-13 09:51 |
250 SEK | 2022-05-13 20:49 |
100 SEK | Startpris |