Träskuren figur. Fiolspelande man. Bemålad och signerad utav Teo Spanier 1936. Lagningar, avslag. (Höjd 33)
950 SEK | 2022-05-14 18:02 |
900 SEK | 2022-05-14 13:55 |
500 SEK | 2022-05-13 19:49 |
100 SEK | Startpris |