Olja på duk, "Madonna della Sadia". Osignerad. Krackelerad, färgsprickor, fernissad. (71x70)
400 SEK | 2022-05-15 08:01 |
350 SEK | 2022-05-15 10:44 |
100 SEK | 2022-05-12 21:31 |
100 SEK | Startpris |