Konturerad kant. Bruksslitage, repor. (Diameter 21, vikt 334g.)
1 800 SEK | 2022-05-14 22:54 |
1 700 SEK | 2022-05-14 12:16 |
1 600 SEK | 2022-05-13 11:03 |
1 400 SEK | 2022-05-12 20:44 |
150 SEK | 2022-05-13 09:25 |
100 SEK | Startpris |