Ett doublé, Elgin, USA samt ett Viking, doublé. Emaljskador, bruksslitage, fläckar, glas med nagg. (Största diameter 55mm)
350 SEK | 2022-05-15 12:00 |
300 SEK | 2022-05-15 00:27 |
200 SEK | 2022-05-13 21:15 |
200 SEK | 2022-05-14 13:56 |
100 SEK | Startpris |