Frackur, Omega. Damarmbandsur i silver, Örnen samt armband i silver. Damarmbandsuret saknar krona. Slitage, repor. (Största diameter 48mm)
950 SEK | 2022-05-15 14:21 |
900 SEK | 2022-05-15 11:36 |
850 SEK | 2022-05-15 05:37 |
700 SEK | 2022-05-14 19:59 |
600 SEK | 2022-05-15 00:00 |
450 SEK | 2022-05-13 13:40 |
300 SEK | 2022-05-14 16:01 |
150 SEK | 2022-05-12 21:17 |
100 SEK | 2022-05-12 19:55 |
100 SEK | Startpris |