Originalmålning. Signerad OOJ (möjligen Olhans Olof Jansson) Altsarbyn. Färgslitage, sprickor, retuscher. (Höjd 20)
800 SEK | 2022-05-15 11:45 |
750 SEK | 2022-05-15 10:29 |
400 SEK | 2022-05-14 22:38 |
200 SEK | 2022-05-14 12:30 |
150 SEK | 2022-05-14 12:21 |
100 SEK | 2022-05-12 20:58 |
100 SEK | Startpris |