Tenn. Med dekor av fåglar och graverad bård. Stämplade. Fläckar, smärre repor. (Diameter 6,5)
200 SEK | 2022-05-14 19:35 |
150 SEK | 2022-05-14 18:32 |
100 SEK | 2022-05-12 21:06 |
100 SEK | Startpris |