Slipat överfångsglas. Undertill stämplade. Enstaka smånagg. (Längd 11,5)
550 SEK | 2022-05-15 05:53 |
500 SEK | 2022-05-15 11:49 |
350 SEK | 2022-05-14 18:00 |
100 SEK | 2022-05-13 08:46 |
100 SEK | Startpris |