Fanerad i bl.a. valnöt. Krönt med häst. Dekorbortfall, fäste till krön saknas, ytslitage. (Höjd exklusive krön 65)
250 SEK | 2022-05-12 21:52 |
200 SEK | 2022-05-13 08:03 |
100 SEK | Startpris |