Mässing. Stämplade. Bruksslitage. (Höjd 22,5)
1 600 SEK | 2022-05-15 12:00 |
1 500 SEK | 2022-05-15 10:58 |
1 100 SEK | 2022-05-13 11:56 |
1 000 SEK | 2022-05-13 10:28 |
800 SEK | 2022-05-13 10:25 |
100 SEK | Startpris |