Etsning, "Mot strömmen". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 1919. Inramad. (11,5x16,5)
14 000 SEK | 2022-05-13 09:40 |
14 000 SEK | 2022-05-15 11:59 |
9 600 SEK | 2022-05-13 11:30 |
5 000 SEK | 2022-05-13 08:46 |
4 200 SEK | 2022-05-13 08:44 |
2 800 SEK | 2022-05-12 21:56 |
550 SEK | 2022-05-12 22:35 |
300 SEK | 2022-05-12 21:07 |
100 SEK | Startpris |