Olja på duk, stilleben. Signerat och daterad 1882. Ramskador. (32x27)
1 200 SEK | 2022-05-15 11:18 |
1 100 SEK | 2022-05-15 11:35 |
600 SEK | 2022-05-15 11:30 |
450 SEK | 2022-05-14 19:32 |
150 SEK | 2022-05-13 09:53 |
100 SEK | 2022-05-13 09:35 |
100 SEK | Startpris |