Mahogny, bemålad metall och mässing. Fanerskador, hårt ytslitage, fläckar, taltratt med skada. (Höjd 80)
3 800 SEK | 2022-05-15 11:30 |
3 600 SEK | 2022-05-15 11:32 |
2 700 SEK | 2022-05-14 13:44 |
2 400 SEK | 2022-05-14 10:00 |
400 SEK | 2022-05-12 22:56 |
150 SEK | 2022-05-12 22:46 |
100 SEK | Startpris |