Med handmålad dekor och förgyllning. Naggar, en mynning med spricka. (Höjd 24,5)
1 000 SEK | 2022-05-15 12:04 |
950 SEK | 2022-05-15 12:00 |
900 SEK | 2022-05-15 12:00 |
500 SEK | 2022-05-15 10:52 |
400 SEK | 2022-05-13 22:45 |
100 SEK | 2022-05-13 00:21 |
100 SEK | Startpris |