Urtavla med rutmönster. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor. (Diameter 52mm)
200 SEK | 2022-05-13 22:31 |
150 SEK | 2022-05-13 21:14 |
100 SEK | Startpris |