Mässing, med emaljerad dekor. Skador, retuscher, slitage. (Höjd 66)
700 SEK | 2022-05-15 08:29 |
650 SEK | 2022-05-15 05:35 |
400 SEK | 2022-05-14 17:51 |
300 SEK | 2022-05-13 19:49 |
100 SEK | Startpris |