Olja på väv, kurbits i urna. Signerad. (94x59)
350 SEK | 2022-05-15 11:57 |
300 SEK | 2022-05-15 10:57 |
250 SEK | 2022-05-13 19:34 |
200 SEK | 2022-05-13 10:26 |
100 SEK | 2022-05-12 22:01 |
100 SEK | Startpris |