Tenn. Tvåjumfru. Spår av mästarstämpel. Tumgrepp saknas, botten med lagning och ristat personnummer. Repor, mindre lagning. (Höjd 9,5)
950 SEK | 2022-05-15 10:27 |
900 SEK | 2022-05-15 10:43 |
750 SEK | 2022-05-12 20:03 |
600 SEK | 2022-05-14 22:56 |
150 SEK | 2022-05-13 22:40 |
100 SEK | Startpris |