Sterlingsilver. Stämplad Wilkens, tyska kontrollstämplar. Vikt ca 1440 gram. 35x47 cm. Repor och märken.
7 500 SEK | 2022-04-19 18:36 |
7 000 SEK | 2022-04-19 01:03 |
5 000 SEK | 2022-04-16 16:26 |
4 800 SEK | 2022-04-05 20:49 |
4 400 SEK | 2022-04-14 11:31 |
4 000 SEK | 2022-04-14 00:29 |
3 600 SEK | 2022-04-13 17:32 |
3 200 SEK | 2022-04-07 16:37 |
300 SEK | Startpris |