Förgylld boett. Mekaniskt. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavla med smärre repor. (Diameter 34mm)
650 SEK | 2022-04-24 11:57 |
600 SEK | 2022-04-24 12:03 |
500 SEK | 2022-04-24 10:58 |
450 SEK | 2022-04-24 10:37 |
400 SEK | 2022-04-21 22:01 |
400 SEK | 2022-04-23 23:37 |
100 SEK | Startpris |