Stål. Går vid inskrivningstillfället, funktionsgaranti lämnas ej. Urtavla med fläckar, slitage, repor. (Diameter 35)
400 SEK | 2022-04-24 11:39 |
350 SEK | 2022-04-24 10:37 |
250 SEK | 2022-04-24 09:13 |
250 SEK | 2022-04-24 10:01 |
100 SEK | Startpris |