Mässing. Plisserad skärm. Ställbar höjd. Skärmen med skador. Fot med bulor, fläckar, ytslitage. (Höjd 150)
750 SEK | 2022-04-22 23:46 |
700 SEK | 2022-04-24 11:57 |
500 SEK | 2022-04-24 11:55 |
400 SEK | 2022-04-24 11:07 |
300 SEK | 2022-04-23 21:33 |
200 SEK | 2022-04-22 21:47 |
100 SEK | Startpris |