Kromad metall. Raster i plast. Slitage, repor, fläckar. (Längd 41)
500 SEK | 2022-04-24 10:06 |
450 SEK | 2022-04-24 11:08 |
350 SEK | 2022-04-23 22:05 |
300 SEK | 2022-04-23 19:15 |
100 SEK | 2022-04-22 15:46 |
100 SEK | Startpris |