Glas, med förgylld dekor. Två ljuspunkter. Enstaka blomskador. (Diameter 24)
950 SEK | 2022-04-23 22:05 |
900 SEK | 2022-04-24 11:32 |
400 SEK | 2022-04-23 21:21 |
100 SEK | 2022-04-23 08:08 |
100 SEK | Startpris |