Brons. Med reliefdekor av alhängen. Sockel av trä. Signerad, stämplad med gjutarstämpel. Sockel med fläckar. (Höjd exklusive fäste 27,5)
1 200 SEK | 2022-04-24 12:02 |
1 100 SEK | 2022-04-24 12:15 |
800 SEK | 2022-04-24 12:02 |
650 SEK | 2022-04-24 11:59 |
250 SEK | 2022-04-24 11:02 |
100 SEK | Startpris |