Fanerat i mahogny. Svarvade dekorer. Krön med maskaron. Lod, pendel och nyckel finns. Ytslitage, smärre avslag, krön med spricka. (Höjd 124)
2 300 SEK | 2022-04-24 08:54 |
2 200 SEK | 2022-04-24 07:50 |
1 600 SEK | 2022-04-23 16:56 |
800 SEK | 2022-04-23 13:43 |
250 SEK | 2022-04-22 20:16 |
200 SEK | 2022-04-22 15:14 |
150 SEK | 2022-04-22 08:27 |
100 SEK | 2022-04-21 21:26 |
100 SEK | Startpris |