Boett i doublé med graverad dekor. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, urtavla med fläckar, boettens baksida med repor. (Diameter 46mm)
750 SEK | 2022-04-24 12:56 |
700 SEK | 2022-04-24 10:26 |
650 SEK | 2022-04-23 21:21 |
500 SEK | 2022-04-23 13:37 |
350 SEK | 2022-04-23 09:00 |
150 SEK | 2022-04-21 20:33 |
100 SEK | 2022-04-21 20:27 |
100 SEK | Startpris |