Järnsmide. Stämplad "Made in Sweden". Bruksslitage. (Höjd 55)
750 SEK | 2022-04-24 07:36 |
700 SEK | 2022-04-24 10:27 |
600 SEK | 2022-04-23 14:49 |
500 SEK | 2022-04-22 16:09 |
450 SEK | 2022-04-22 10:50 |
400 SEK | 2022-04-21 20:27 |
350 SEK | 2022-04-21 21:04 |
100 SEK | Startpris |