Mekaniskt. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, boett med repor, urtavla med fläckar. (Diameter 33mm)
2 400 SEK | 2022-04-24 11:33 |
2 300 SEK | 2022-04-24 11:31 |
2 200 SEK | 2022-04-21 19:56 |
500 SEK | 2022-04-22 22:39 |
150 SEK | 2022-04-22 19:16 |
100 SEK | Startpris |